| BuGsstormbunny a întrebat:

Un deget taiat(cel mare) pe langa unghie, operat la chirurgie plastica se va mai putea folosi dupa recuperare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu crezi ca stim mai bine decat medicul? Intreaba medicul care te a operat.

| LPCTSTR a răspuns:

Da-ne o poza sau schita.

| BuGsstormbunny explică (pentru LPCTSTR):

Deci operatia e chiar pe langa unghie, nu ajunge la nodul acela de unde misti degetul.

| LPCTSTR a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Pai, de ce sa nu il poti folosi? Daca merge acum, merge si mai tarziu.