| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: am 15 ani si penisul de 13 cm. Problema e ca nu se decaloteaza total nici in stare fleasca nici in stare erecta dar nu stiu de ce... Astept pareri si sfaturi. Daca ati patit si voi asa ceva, ce ati facut ca sa se decaloteze? multumesc anticipat. Dau funda. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Google fimoza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Stai cuminte copilas, ce preocupare mai ai si tu la doar 15 anisori!
Lasa asta, nu-i cazul sa te ingrijorezi!
Vorbeste cu medicul.
Te pup!