| Gheorghe_Florentin_1999 a întrebat:

am si eu o problema.Astazi la scoala m-am lovit la deget si l-am scrantit ma doare foarte foarte rau.I-am pus comprese dar tot ma doare, parca mai rau sad.Ce sa fac in afara de doctor? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Ia anti inflamatoare(nurofen)!

| ItIsAlright a răspuns:

Date cu creme sau ce mai ai prin casa pentru lovituri de genul asta. Am avut si eu, trece aproximativ intr-o saptamana. Dar nu il forta si mai tare!