| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema...Cand m-am dat ultima data cu lac de unghii am observat ceva ciudat..Nu mi se vad ultimele doua degete de la mana si nu stiu de ce...cand strang pumnul si la mana dreapta si la mana stanga nu mi se vad. Am nevoie de ajutor va rog! Dau funda la cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bibbby a răspuns:

O ma scuzati... Osul de la ultimele doua degete laughing

| Bibbby a răspuns:

Ma scuzati oasele de la ultimele doua degete