| catadulceatza34 a întrebat:

Am si eu o problema : de fiecare data cand ma culc visez foarte urat, am inceput sa am cosmaruri si ma trezesc noaptea de frica! De ce mi se intampla asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ItalianoVero a răspuns:

Este posibil ca de ceva timp sa te fi certat cu cineva si acea persoana sa iti fi facut farmece, involuntar, prin ura ce ti-o poarta. Daca nu este asa, inseamna ca te-ai uitat la vreun film de groaza in ultimul timp si acum isi face "efectul".A 3 a varianta ar fi temperatura din camera ta,daca este racoare in camera, sunt cele mai mari sanse sa visezi urat, sa ai cosmaruri, daca este cald si placut, sansele se diminueaza.
O zi buna.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la medic, probleme cardiace sau psihice.

| Azµre a răspuns:

Te gândești la asta înaitne sau te uiți la filme horror prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ori te uiţi înainte la ceva film sau cine ştie la ce te gândeşti, nu te mai gândi la nimic, încearcă să te calmezi.
Te pup!

| addelyna2014 a răspuns:

Poate esti stresata...