| ILoveMyBed a întrebat:

Sall, de ce o luna incoace visez in fiecare noapte, de fiecare data cand adorm visez, mi se intampla chiar ca visez ceva, sa ma trezesc dupa la 3 noaptea, iar cand adorm din nou, sa visez continuarea visului, nu sunt cosmaruri, aseara am visat grupul de prieteni cu care am stat ieri, chiar toti, nu era nimeni in plus si nici nu lipsea vreo unul, visez lucruri de ziua precedenta. De ce visez atat de mult, si cum pot scapa de vise?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place sa te lipsesti de tot ce e frumos in viata?
Intrebarea suna,,De ce visez ce visez?,,. Bucura-te ca visezi si gata.
Probabil ca stai prea mult la aer,te culci obosita, dormi un somn adanc, bei lapte inainte de a te culca.

Si ce daca visezi? Nu trebuie neaparat sa intrebi de ce.Asta este.happyhappyhappy:*:*:*:*

1 răspuns:
| anna_8790 a răspuns:

Pentru ca te gandesti la visul respectiv