| traqqing a întrebat:

de cand am inceput vacanta de vara am inceput sa adorm pe la 3. si de fiecare data ma trezesc pe la 9/10 stau putin merg sa mananc cereale si dupa ce mananc iar mi se face somn. Problema e ca dupa ce ma culc a doua oara visez de fiecare data, visuri fara sens, in locuri pe care nu le-am mai vizitat niciodata. Aveti vreo idee de ce? (sunt cosmaruri aproape tot timpul)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KanezuY a răspuns:

Fa sport mai des, si iti va trece. Apropo mai lasa filmele horror.