| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. de o saptamana jumate ma doare in partea dreapta jos... Am fost la doctor m-a controlat acolo. mi-a ridicat piciorele in sus, m-a apasat acolo(in partea dreapta) si nu ma durea. Mi-a spus ca nu am nimic..Pe mine ma durea* foarte incet. Acum din cand in cand mai simt foarte foarte incet in partea aceea..Cand stau pe scaun... Daca stau in picioare nu simt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Incearca un plasture cu ardei iute! il pui pe partea care te doare! daca rezisti sa il tii macar 3-4 ore e bine! daca medicul spune ca nu ai nimic ar trebui sa mergi la 3 medici diferiti! in ziua de azi din punctul de vedere al medicilor care nu le dai spaga nu ai nimic! le dai spaga iti gasesc si boala! incearca sa iti faci un set de analize complete! bafta

| foxsilver a răspuns:

Daca nu-ti convine raspunsul acelui doctor, fa-ti o ecografie si prezint-o altui doctor.Nu strica sa mai afli si o alta parere.La noi, au iesit doctori ca pe banda! Oricum, nu lasa situatia asa, si insista.E in joc sanatatea ta.