| AndreiTudose a întrebat:

Am si eu o problema. Simt o caldura in partea dreapta jos, si cateodata ma doare in spate in zona rinichilor. Am spus ca am apendicita dar nu am ca am apasat in zona apendicului si intins pe spate. Nu inteleg ce poate fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Hmmm... Să fie ceva cu rinichii... însă să ştii că mai sunt şi alte organe acolo precum pancreasul, ficatul, vezica biliară, oricum ţi-aş recomanda un consult la medic pentru orice eventualitate.