| Andy2013 a întrebat:

am si eu o problema.Eu ma aud vorbind intr-un fel(voce groasa) si ceilalti oameni ma aud mai naspa, adica mai cu voce de copil.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toti avem "problema" asta. In clasa a opta vei invata ca se datoreaza faptului ca tu iti auzi vocea prin transmitere osoasa, prin oasele craniului

| Ioanandrea a răspuns:

"problema" nu ii o problema!laughingadica niciodata un om nu-si aude vocea cum o aud cei din jurul sau, si cica daca vrei sa auzi cu adevarat tonul vocii tale, cel mai usor e sa te iregistrezi si apoi sa te ascultiwinking