| TiberiuFasole a întrebat:

Cum pot face sa am o voce mai groasa?

9 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Inhalează și tu ceva Xenon, fratele mai handicapat al heliului.
Sau niște radiu.
Vezi că pot fi radioactive.

| AFR81 a răspuns:

Se spune ca fumatul ingroasa vocea, insa nu recomand. Masuri care sa te ajute cu adevarat nu exista. Asteapta sa mai cresti, vocea ti se va ingrosa, insa va trebui ca atunci sa fii multumita cu ea.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca nu ai trecut de varsta de 14-15 ani, atunci cand vocea incepe sa se schimbe, atunci mai asteapta, ca o sa se schimbe cu timpul, dar daca ai trecut, si ai cam 18-19, sau mai mult, atunci, singura solutie este fumatul, dar nu ti-l recomand deloc.

| CuriousStuff a răspuns:

Astepti sa mai cresti. Vocea se ingroasa cu varsta. Nu ai ce sa faci.
Eventual metoda lui 50 cent... Te impusca cineva in gat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ori aștepți sa te maturizezi, ori incepi sa fumezi, dar prima varianta suna mai sănătoasă. Oricum tu decizi! Dar nu te aștepta sa ti se schimbe vocea după o luna de fumat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei asta? Accepta asa cum e.

| Roxin a răspuns:

Fumeaza mult. Dar mult.

| KNST a răspuns:

Coboara cu 5 octave.

| bogdangh a răspuns:

Stop being a pussy