| Jack111 a întrebat:

Am si eu o problema.Ieri am m-am masturbat iar dupa aceea cand am vrut sa urinez aveam o usoara usturime iar acum simt o usoara usturime la nivelul penisului si o excitatie de parca as vrea sa ma masturbez de 10 ori[precizez ca fac asta de 1 an si nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acum]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cred ca este normal
Usturimea este probabil de la ''dat laba''
mai lasate de meserie, cati ani ani?
si de cate ori ''dai laba'' pe zi?
PS: foloseste alti termeni pentru ''laba''
ex : masturbare, autosatisfacere sexuala, etc

| Jack111 explică (pentru Frank51):

Am 15 ani.Da si o sa ma las de meserie, dar faza e alta, mi-e sa nu fi facut vreo infectie urinara sau orice altceva...ai idee ce pot sa am?

| Jack111 explică (pentru Frank51):

Am 15 ani si dau laba 1 data pe zi dar, ma rog uneori exageram si dadeam si de 5 ori dar ieri iar am exagerat si am dat-o de 4 ori posibil sa fi facut vreo infectie urinara?

| Frank51 a răspuns (pentru Jack111):

Da este posibil, dar eu nu pot sa stiu ce ai! Si eu ma masturbesz o data pe zi uneori de 2-ori dar nu am nici-o problema, mai bine du-te la un medic, sau informeaza-te de pe net

Poti doar sa nu te mai masturbezi, incearca doar de vreo 2/3 ori pe saptamana big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce varsta ai?
Lasa-te de masturbare, practica un sport mai bine, gaseste-ti alte preocupari.
http://a1.ro/......barii.html
Te pup!

| Venom0512 a răspuns:

Nu se numeste "laba". Se numeste masturbare. laughing))

| Jack111 explică:

Tot dracu ala e...