| 8mmppp a întrebat:

am o problema, am niste bubite pe preput, cred ca asa se cheama, pielea care acopera capul penisului, mai exact le am inauntru acolo, ma deranjeaza si la decalotare, nu o pot face complet.Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Recomandarehappy Du-te la medic, dermatolog, si da-te cu clotrimazol dimineata si seara timp de 7 zile. Dar mergi si la medichappy

| 8mmppp explică (pentru MeConstantine):

O sa incerc sa iau crema aceea, la medic nu ma pot duce deoarece cu tatal meu nu ma inteleg si nu ma pot duce cu mama sau cu sora, vad ce pot face cu crema.Multumesc foarte mult!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai avut sex neprotejat?
daca da, mergi la boli dermato-venerice sa primesti tratament adecvat.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic dermatolog care iti va spune ce este de facut in aceasta situatie.

| vocea a răspuns:

Salut, iti sugerez sa ai o iginena adecvata si sa mergi la medic daca situatia nu se rezolva, uite aici un link care ar putea sa te ajute
http://www.sfatulmedicului.ro/......ului_41500
Bafta!

| 8mmppp explică (pentru vocea):

Am sa vad ce pot face, multumesc.

| SERIALS a răspuns:

La medic, draga!

| Mara1997 a răspuns:

Eu cred ca ai luat candida...Clotrimazolul cred ca trebuie sa il folosești, du-te la Derma.