| SoulOnFire a întrebat:

Am si eu o "problema". Ma cam doare in fosa ilica dreapta, adica in partea dreapta inferioara a abdomenului si sunt si ceva balonat. Iar recent am avut o durere pe toata partea dreapta si in piept... Am facut odata analize la urina si mi s-a descoperit ceva, dar nu se stie exact ce. Credeti ca ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mergi la medicul de familie, explica-i ce te supara, si cere sa faci un set de analize..sange/urina/scaun/ si doar in urma rezultatelor, se va da un diagnostic si un tratament daca e cazu.
O frumoasa zi sa ai si multa sanatatehappy

| JohnSimon1983 a răspuns:

Salut.

Iti recomand sa consulti un medic specialist in domeniu. Sa faci niste analize amanuntite. Incearca la Cluj, acolo ai sanse mai mari sa afli de ce suferi sau daca ai vreo boala, dar Doamne fereste, sa nu ai nimic. Acceseaza si lumeaplantelor.info si vei gasi niste sfaturi utile sau poate chiar si raspuns la problema ta. Sper sa-ti fie cu folos si iti doresc multa sanatate.