| PapushaDeCristaL a întrebat:

Heii TPU! Aseara m-am trezit din somn pentru ca mi se batea inima foarte tare,simteam ca imi iese din piept si nu puteam sa respir. M-am ridicat din pat si am vrut sa merg sa imi iau un pahar cu apa dar eram foarte ametita si nu puteam sa imi tin echilibrul deloc. Mi s-a mai intamplat odata, tot asa m-am trezit noaptea din cauza asta. Oare de la ce o fi? Este posibil sa am ceva la inima sau e de la altceva? am 17 ani si nu beau cafea, nu fumez...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Mergi la un medic!

| ahgogogo a răspuns:

Probabil ai anemie...cel mai bine e sa dai o fuga pana la medicul de familie sau pana la farmacie sa-ti iei vitamine...

| darkelement9333 a răspuns:

Du-te la medic... cel mai bun sfat