| FanCS a întrebat:

Am sternul infundat, cum as putea sa nu-l mai am infundat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Poţi să te operezi la 18 ani.
Îţi recomand să mergi la medic să te consulte, poate îţi dă un tratament.
Pa-pa.

| grab a răspuns:

Cu operatie sau fara, cum iti inchipui?

| sebipopescu1 a răspuns:

Cum adica ai sternul infundat? poate nu este in pozitia corespunzatoare pentru ca infundat nu vad cum ar putea fi.
sau poate vrei sa zici ca ai septul nazal infundat

| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Pai la 18 ani poti face operatie!