| Balonaseplutitoare a întrebat:

am un ganglion inflamat la nivelul gatului.
In cat timp ar trebui sa se micsoreze si ce ii pot face pentru a grabi procesul?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Mie medicul mi-a prescris un antibiotic pentru ganglionii inflamati de la gat pentru ca nu treceau cu medicamente obisnuite. Te sfatuiesti sa te duci la doctorul de familie sa vezi ce iti poate prescrie

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că at trebui să dai o fugă la ORList - e treaba lui să te repare