| wwkong1 a întrebat:

Am un pisoiaș de vreo 2-3 luni, eu am fost prin toate magazinele și nu am găsit whiskas junior, sau ceva pentru vârsta lui, și i-am luat whiskas și scrie ca sunt pentru pisici peste un an (1+), daca-i dau whiskas d-asta îi poate afecta dantura, se chinuie puțin sa le ronțăie.( am pus la categoria asta deoarece sunteți mai mulți) Dau fundă! (În afară de dantura, îi mai poate afecta ceva?)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pune-le in lapte sa se mai inmoaie si da-i-le asa.

| Sanziana88 a răspuns:

Noi luam whiskas de la pentruanimale https://pentruanimale.ro/hrana-uscata-pisici/whiskas si avem probleme niciodata, vine acasa, tot ce trebuie.

| Andreea0512 a răspuns:

Intr-adevar,whiskas-ul pe care l-ai cumparat e pentru pisicile mai marisoare decat puiul tau,si eu am un pisicut la fel ca al tau. Nu trebuie neaparat sa-i iei whiskas, sunt mai multe firme care fac mancare de pisici, si pentru micuti la fel. In caz ca nu gasesti, poti sa mergi la un cabinet veterinar, si sa-i ceri doctorului ajutor in legatura cu mancarea pisicului, sigur iti va recomanda ceva!

| 310524060107 a răspuns:

Incearca la veterinar!