| SteFFz99 a întrebat:

Am urechea infundata cand stau drept si cand imi las capul pe fata, pe stanga sau ma intind imi trece, aud normal. (doar urechea stanga) A da: cand ragai (stiu pare ciudat dar trebuie sa zic tot ca sa aflu ce am) ma doare tot urechea stanga? De la ce poate fi? sunt destul de ingrijorat!

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| reirei1999 a răspuns:

Nu sunt sigur dr poate fi otita sau oreon(daca ai facut cand erai mic, sigur nu ai acum)