| Prajituragf a întrebat:

am o mica problema, ieri la scoala dintr-o gluma, am luat 2 palme la urechi, si pe moment urechea dreapta sa infundat, si nu am mai auzit cu ea 2 minute,precizez ca nu am simtit nici un fel de durere,acu parca o am oleaca infundata urechea dreapta, dar e paradoxal, ca si cea stanga a fost oleaca infundata, si parca cu cea dreapta aud oleaca mai incet, poate doar mi se pare(eu sunt mai paranoic), credeti ca este ceva serios? Sau trece de la sine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru siguranța ta, mergi la O.R.L. pentru un consult.
Pa, pa.

| Prajituragf explică (pentru Legiuitoarea):

Oricum luni ma duc la doctor pentru o alta problema,o sa ii zic sa se uite si in urechi,ca sa stau linistit, in momentul de fata, aud bine, parca cu urechea dreapta oleaca mai slab, si am urechile oleaca infundate din cand in cand

| crytical a răspuns:

Trece doar daca le dai inapoi.

| Băă_Myhai_1999 a răspuns:

NU te speria nu e nimic grav trece de la sine mie mi-a pocnit un balon la ureche si tot asa vreo 2-3 zile asa auzeam cu ea
funda?

| Băă_Myhai_1999 a răspuns:

NU te speria nu e nimic grav trece de la sine mie mi-a pocnit un balon la ureche si tot asa timp de 2-3 zile asa auzeam cu ea
funda?