| Corsi a întrebat:

Am venit aici pentru ca am nevoie de ajutorul vostru.
Eu fac box si sala.
1. Vreau sa imi dati un program bun pentru amandoua, exemplu : luni sala, marti box. [ 2 zile libere, le alegeti voi. Sambata si duminica nu pot faxe box, doar sala deci boxul sa fie inclus in primele 5 zile le saptamanii ]

2. Vreau sa dati o alimentatie sanatoasa, astfel incat sa pun ceva muschi pe mine si sa cresc in inaltime ceva. Cand ar trebui sa mananc si ce ar trebui sa mananc? Ma trezesc la ora 8 in fiecare dimineata.

3. Cate ore sa dorm noaptea? Eu dorm 7-8-9 ore. Ma trezesc la ora 8 in fiecare dimineata.

Cam atat, si mai vreau cateva exercitii pentru cresterea in inaltime, nu sunt foarte scund dar nici inalt nu sunt. Nu veniti cu chiestii gen : fa basket sau lasa-te de sala, lasa-te de box, etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sebiiiii a răspuns:

Programul ti-l faci singur nu stiu eu cand iesi tu cu amici ce prgram ai etc. fa-ti singur programul. Aftimiu Sebastian pe fb si putem discuta mai multe. sunt culturist de performanta!