| Lawerence a întrebat:

are ceva dacă de o luna noapte de noapte adorm și ma trezesc de câteva ori pe noapte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are nimic.
Să vezi ce se întâmplă în continuare,

| crysty1222 a răspuns:

Daca nu te simti obosit din cauza asta, atunci nu e nici-o problema.

| Shanti_Maha_1973 a răspuns:

Nu cred ca are nimic, cauzele pentru care te trezesti tu le stii, ori ti sete, ori mergi la baie, ori esti stresat sau tensionat pentru ceva, ori esti indragostit, ori esti vizitat de ingeri sau entitati paranormale...happy