| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc happy. Sunt baiat, am 13 ani si 62 kg.are cineva nice sfaturi pentru mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Multa miscare, niste exercitii acasa, alergat o jumatate de ora afara si o alimentatie bogata in fructe si legume!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate precizezi şi ce înălţime ai acum pentru ca să vedem dacă/cât este necesar să slăbeşti!

Apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune!

| GoguAdevaratu a răspuns:

Nu mai manca shaworma.

| Крина a răspuns:

Fa multa miscare, poti incepe si a te duce la sala, maninca salaturi, legume si fructe plimbate in par cu bicicleta zilnic.Incearca sa fii mereu in miscare