| IonutCiobanescu a întrebat:

as vrea sa stiu de ce cand sunt rupt de obosit nu atipesc? Ma trezesc la 6:00 si pana la 9 lucrez si ma culc abia la 11, chiar as vrea sa vad si eu cum e sa atipesti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe pat si inchide-ti ochii

| Anonim9114562123 a răspuns:

Îți spun din proprie experienta ca pur și simplu te trezești cândva cu lumina aprinsă, foarte obosit, încât îți e lene sa stingi lumina. Nimic interesant.

| Dantone a răspuns:

Sportul ajuta.