| Demos a întrebat:

As vrea si eu sa stiu, ceva medicamente naturiste sau ceva de genul, sa nu fie prea scump pentru a slabi cam 2-3 kile mai repede. Nu vreau cafele pentru slabit sau altele care trebuie sa le comanzi, ceva simplu si usor.
Dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Păi ca să slăbești nu e nevoie de cafele, pastile și alte chestii. E nevoie să mănânci multe fructe și legume rar carne. Multe lichide și sport cât mai mult! Succes happy.
Pa, pa.