| IonutCiobanescu a întrebat:

aseara am inchis ochii la 11, nu-mi era asa somn, dar i-am tinut inchisi, i-am deschis la 4 si am vazut ca nu pot adormi, ce pot face in privinta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Stai linistit /a ca tuturor ni se intampla sa avem insomnii. Insa trebuie sa urmaresti putin si sa vezi... Daca ti se intampla asta mai multe zile la rand, inseamna ca e o problema si va trebui sa consulti un medic psihiatru ca sa-ti dea un tratament. Nu-ti fie teama, faptul ca mergi la psihiatru nu inseamna ca esti nebun/a; la psihiatru nu merg numai nebunii, ci si oamenii care au probleme de genul celei pe care o ai tu si altele. A...si roaga-te mult si lui Dumnezeu; iti spun din proprie experienta ca ajuta enorm. Sper ca ti-am fost de folos! Iti doresc multa, multa sanatate si o zi frumoasa! Te pup cu drag! kiss

| Floreenofficial a răspuns:

Salut.O sa adormi când vei fi obosit.Nici eu nu am dormit DELOC in noaptea asta pentru că am dormit bine ieri și am mai dormit vreo două ore și aseară, de la 18 la 20.Succes!