| 0987650 a întrebat:

Salut TPU! Aseara am mers la baie si am facut scaun dupa ce "am terminat " m-am sters si s-a luat cu sange.Eu cred ca sunt ceva fisuri anale, daca sunt fisuri se repara? Sau hemoroizi imi puteti spune ceva daca v ati mai confruntat cu asa ceva?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când te-ai șters, putea sângele să privină și din colon. Astfel ai nevoie de un consult.