| RocKzZ a întrebat:

Astazi am fost la ski, partia fiind mai abrupta am cazut. Ideea e ca m-am zgariat putin pe fata si nu stiu cu ce ar trebui sa ma dau. Mi s-a dus putin pielea iar rana e toata rosie. As vrea ca maine sa nu se mai vada nimic, sau cel putin sa nu mai fie sange acolo. Am incercat cu servetele umede dar nu merge. Deci daca aveti o metoda sa scap cat mai rapid de rana asta, o urasc. Multumesc ^_^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Tha_Monicutza_1993 a răspuns:

Crema de galbenele e foarte buna