| Radandam a întrebat:

Aseară mă scărpinam pe spate si cred ca am rupt un coș sau o aluniță...aici am dubii, ca nu stiu ce era.Cand am zgariat acolo sau s-a rupt,preciezez ca nu a curs sange deloc,si zona arata putin rosie si in mijloc, gen unde ar fi coșul sau alunița ce e, este alb.Cum ar trebui sa arate dupa ce rupi o alunita sau cos? e normal sa fie in jurul cosului sau alunitei zona rosie si in mijloc sa fie alb? Voi ce credeti ca a fost? aluniță sau coș? aveti povesti asemanatoare? stiti cumva chestii de genul? Ajutor! Urgenttt! Vreau raspunsuri explicite! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnacondaTeam a răspuns:

Este un cos, nu iti fa griji