| Adrian_Costin_1999 a întrebat:

Azi am fost la piscina. Stau la un hotel care are piscina interioara. Apa este calda cam 32 de grade. Problema e ca nu suport deloc. Simt ca ma astup. Sa am vreo problema de sanatate? Va rog ajutati-ma! Am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Afară cald, piscina ciorbă - e normal să te moleşeşti de tot, deci n-ai nimic eşti doar normal

| Danielul123 a răspuns:

Nu cred ca este o problema, nu mi se pare ok ca apa sa aiba 32 de grade.