| Cedry2k8 a întrebat:

azi cand m-am aplecat jos sa iau ceva am simtit un miros intepator in nas si apoi mi-a curs mucusul pe jos laughing.De ce? (mirosul nu provenea din casa), dar si acum simt mirosul acela

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Posibil sa fie de la o raceala.

| AddyTakaBlack a răspuns:

Probabil de pe jos
aveai suc ceva varsat