| anonim_4396 a întrebat:

Azi-dimineata m-am trezit cu fata iritata. Am mici blande pe pometi, pe frunte si pe barba. Personal ma gandeam ca este de la cum am dormit, de la patura sau ceva de genul acesta sau din cauza toxinelor. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Antonia922 a răspuns:

Poate este din cauza toxinelor din corp sau din cauza factorilor daunatori din mediu.In privinta toxinelor...mananca cat mai sanatos si bea dimineata, pe stomacul gol un pahar de apa in care ai stors sucul de la o jumatate de lamaie dar si in care ai pus o lingurita de miere. Aplica.ti pe ten o masca din miere calduta si vei vedea imbunatatiri la nivelul tenului. Nu iti face grigi, e doar o iritatie. Toate cele bune! Pa!