| monamonkey a întrebat:

Eu azi m-am trezit la 4, din cauza ca nu am dormit toata noaptea, m-am culcat la 10 dimineata, nu am putut sa dorm.
Ma puteti ajuta in privinta asta? As vrea sa dorm pe la 1-2 noaptea. Ce imi recomandati sa fac? In afara sa beau ceai de musetel sau sa beau lapte cald, aveti recomandari? Noroc bun!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mola a răspuns:

Incearca sa nu te mai zbati in pat. Poate nu ti-a fost somn. De ce nu vrei sa iti zic sa bei ceai de musetel sau lapte cald? Sa stii ca acestea te pot ajuta. Daca bei lapte cald de vacuta te poate ajuta sa adormi mult mai bine. Daca ma insel, altceva nu mai stiu.