| giovyyy a întrebat:

Azi noapte am fost la toaleta, iar urina mea era groasa si inchisa la culoare, si ma ustura foarte tare.
Credeti ca e cazul sa ma ingrijorez?
Ce înseamna asta?
P.S Dau funta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

Ai baut multe lichide aseara? Sau ieri in timpu zilei si nu ai mers la wc? nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi, vezi azi si la noapte ce se mai intampla, te-a durut pentru ca a fost mult si a venit tare...

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mergi repede la medic.
Poate fi o infectie urinara destul de severa daca persista usturimea si culoarea neagra si inchisa a urinii.
happy Du-te la medicul de familie pentru consult.Cu sanatatea nu te joci.
E bine sa fii sigur ca nu ai nimic.
Deci fuguta la medic.happy

| darrio2007 a răspuns:

Vezi poate era caca.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Diaree?

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Greu,daca nici macar nu stie ce elimina la toaleta.Somnorosi!

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Vad ca este de genul masculin.Mare-i gradina!