| Lukasz a întrebat:

Cand apas pe apendicita nu ma doare dar s-a intarit adica e cam doare in zona aia si este o pata rosie sub piele dar nu ma doare si n-am nici un simptom apropo stau asa de o luna.
Am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu sta asa, mergi la medic. Eu am stat asa si am dat in peritonita. Eu aveam dureri si stari de voma.

| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa mergi la un chirurg care e cel mai in stare sa iti dea niste sfaturi.Parerea mea este sa nu mai stai asa.

Sper ca te-am ajutat!
O zi placuta si succes!(Funditaa?)