| Polinco a întrebat:

Cand eram la Scoala, in fiecare zi mancam o punga de Chispuri, oare era bine ce faceam?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic, daca te ei dupa altii ai muri de foame ca practic orice aliment poate dauna la ceva.,
Mananca ce iti place, dar desigur fara a exagera in extrem

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logic ca nu

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, logic.
Mănâncă dacă ai de gând să ai probeleme cu stomacul/masa corporală.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cercetarile facute spun ca nu. Ultimile cercetari recomanda folosirea cu foarte multa moderatie si a cerealelor.

| Yurisa a răspuns:

Nu

| Justme1997 a răspuns:

Logic ca nu, sunt extrem de nesănătoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine nu era, dar nici rau, nu vad cu ce ar putea sa te afecteze

| alex15ccc a răspuns:

O intrebare mai inutila nu gaseai? pe bune, TPU nu este facut pentru asta

| KarinArya a răspuns:

Nu,pentru că poți avea probleme cu stomacul!