| AdiTzu911 a întrebat:

când încerc să îmi decalotez penisul ață îmi strangulează capul, ce ar trebui sa fac? Precizez faptul că am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Treci pe la medic. Nu te lua dupa toti fanaticii religiosi, ei vor sa te comporti ca un scopit pana la 35 de ani sau cand te-oi casatori.

| anonimg a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic. După căsătorie când o să îți începi viața sexuală o să dispară problema aceasta.
Numai după câteva luni de la căsătorie dacă nu a dispărut problema poți trece pe la medic.