| 10Bubico a întrebat:

Cat costa maxim sa iti plombezi un dinte cariat si sa incarci un dinte de sus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, totul te costa intre 80 si 120 de lei.

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Multumesc pentru fundita, daca mai ai vreo nelamurire ma poti intreba. Inainte sa-ti puna plomba ti-l curata de carii

| 10Bubico explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Salut! In cate zile iti termina lucrarea? Multumesc!