| ÎngerCretin a întrebat:

Cateodata, simt fin un miros neplacut. am intrebat cativa prieteni si pe fratele meu daca miros neplacut dar mi s-a raspuns ca miros bine.
Fac dus in fiecare zi, ma spal pe dinti de 3 ori pe zi, nu mananc ceapa, usturoi etc. deci cu igiena intima stau foarte bine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nick mișto ți-ai ales laughing
Cât despre problema ta, încearcă să nu schimbi tipul de deodorant prea des, însă schimbă-l acum (folosește de tip spray, nu cu săpun sau gel) probabil să ai o reacție hormonală la unul din produsele ce le folosești.
În alte ordine de idei, probleme cu gingiile? asta îmi vine în minte... faci cumva sport mai intens? (sală sau ceva mai extrem?)

| ÎngerCretin explică (pentru anonim_4396):

Inot si imi place. Nu am probleme gingivale. sunt perfect din acest punct de vedere big grin

8 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Sa stii ca nu poti avea doar vedenii, poti sa si simti mirosuri happy Daca devii prea stresat sau esti ingrijorat de acel miros, atunci o sa-l simti, chiar daca nu exista happy
E la fel ca atunci cand te gandesti ca poate ai luat vreun purice si te mananca toata pielea.

| karsivan a răspuns:

Se intimpla in anumite zile sa avem modificari hormonale pe care noi personal le simtim si sa mirosim diferit cateva zile, dar nu suparator pentru altii, atata timp cat igiena este ok.

| Own3r a răspuns:

Poate e de afara happy

| RTDRomania a răspuns:

Asta e problema ca te speli in fiecare zii nu ca nu mas spala sau as fi in contra dar daca te speli in fiecare zii elimini bacterile de care avem nevoie si din cauza asta si implus afecteaza pielea trebuie sa te speli cel putin 2-3 ori pe saptamana si cel putin 1 data pe par, cu dinti e foarte bine

| nevermind3322 a răspuns:

Aloo... inseamna ca prietenii tai put. Sugestie: cumpara-le un deodorant. Funda?

| Danielaaaaaaaa a răspuns:

Buna, ce pot sa iti spun, eu iti recomand sa te duci la un medic, se poate sa ai ceva si sa fie cat de cat grav.mie nu mi s-a intamplat asta. ce sa spun decat ca niste analize facute o sa afli daca ai ceva pentru ca sanatatea e mai buna decat toate.