| murloc a întrebat:

Ce creme de bronzat imi recomandati pentru ca sa ma bronzez la vara viitoare? Sunt mai maroniu din fire, dar vreau sa fiu si mai mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Da' bronzul de la soare ce are? big grin Ia nu te mai da cu toate prostiile. Ia si foloseste o crema hidratanta (preferabil cu ceva SPF), mananca sanatos si bea multa apa. O sa fii biutiful au naturelle.batting eyelashes