| AndraAndrrra a întrebat:

Stie cineva daca cafeaua,oul sunt bune pentru bronzat? Daca nu,spuneti-mi si mie cum sa ma bronzez mai repede(dar fara creme sau lotiuni). Si app : Fetele care ati incercat autobronzat, este bun? Multumesc

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa incerci ulei de masline sau bere, am auzit ca functioneaza, de cafea si ou nu am auzit in viata mea sa le fi folosit cineva pentru a se bronza mai repede.
Autobronzantul e bun, insa efectul nu dureaza foarte mult, se duce cate un pic cu fiecare dus si cand te dai trebuie sa fii foarte atent altfel exista riscul sa te patezi, sa iasa bronzul uniform.

| AndraAndrrra explică (pentru BiuL):

Folosesc uleiul de masline, dar bere nu prea, am incercat odata si nu are nici un efect. sad

| dianalalala a răspuns:

Auto bronzantele eh poveste complicata trebuie sa faci un scrub puternic inalinte de a le aplica si sa fii atenta ca crema repartizata sa fie unifor ca altfel vei fii plina de pete. ca sa te bronzezi mai repede eu zis sa beii suc de piersici inainte sa mergi la plaja. nectar din comert e bun si multi morcovi sa mananci

| TeAjutOricumAiFii a răspuns:

Eu iti spun sa te duci la solar

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru TeAjutOricumAiFii):

Mda... du-te la solar, locul ala plin de radiatii nocive pentru corp.
Sigur, e usor de zis.
Cel mai bine e sa te bronzezi la soare.