| Ionut321123 a întrebat:

ce suplimente pentru memorie sunt mai bune? Memoplus sau lecitina? As vrea sa iau una din ele pentru ca nu mai reusesc sa invat deloc la scoala, nu mai tin minte nimica, uit repede totul, "uit de la mana pana la gura" si nici de concentrat nu prea ma pot concentra cand ma apuc de invatat. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lokymoonred1enjoied a răspuns:

Memoplus este bun, dar problema pentru care nu poti retine nu este memoria, un om poate acumula in jur de 145 de ani de informatii incontinuu, problema este ca nu esti organizat, trebuie sa iti faci un program, o ordine a tuturor lucrurilor din viata si apoi o sa te poti concentra fara suplimente.
Sper ca ti-am fost de ajutor, astept funda.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca dar nu prea cred ca da multe rezultate.

Răspuns utilizator avertizat
| Watermelon99 a răspuns:

Buna. Memoplus sunt mai bune. Eu am luat ambele dar cel mai mult m-a ajutat Memoplus. Bafta :*

| Suciu_Ekaterina_1992 a răspuns:

Eu in fiecare dimineata mananc nuci, crede-ma nucile sunt foarte bune penttru memorie!