| acris a întrebat:

Buna ce suplimente sunt bune pentru memorie? memoplus este bun a folosit cineva?

4 răspunsuri:
| xDoiObrăjori a răspuns:

Salutareeee! Am folosit şi este foarte bun!

| AnutZa_8646 a răspuns:

Memo Plus contine o combinatie speciala formata din 5 ingrediente active care au o influenta pozitiva asupra memoriei si concentrarii si care cresc confortul general al organismului. Gingko biloba creste circulatia sanguina la nivelul creierului si, astfel, imbunatateste functiile acestuia. Vitamina B6 si magneziul sunt esentiale pentru activitatea sistemului nervos.
Incearc`o!

| lita a răspuns:

Salut si eu l-am folosit si e adevarat ca este ft bun