| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

cer seriozitate maxima si va rog sa ma ajutati, un urma cu o saptamana am fost la spital pentru ca am avut o toxiinfectie alimentara si in urma cu 2 saptamani consumasem niste droguri "legale si Marijuana" problema este ca in spital prima seara n-am avut nimica apoi urmatoarea seara am inceput sa am atacuri de panica imi erea frica analizele mi-au iesit bune, aveam atacuri de panica, transpiram am udat patu, spasme, ameteala, si Miodezopsii punct negru pe retina, ce pot sa am cineva mi-a zis ca am Anxietate, Tulburari de anxietate, alti ca m-am distrus Psihic doctori nu ma iau in seama sad, vreau si eu sa stiu ce sa iau sa scap si astazi imi veni ameteala si am batai ale inimi neregulamentare, vreau sa-mi recomandati cv un ceai. daca merg iar la medic tot zice ca n-am nimica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil faci un sindrom de sevraj. Nu lua nimic, prezinta-te la un centru de dezintoxicare din cadrul unui spital de psihiatrie, acolo te vor ajuta.