| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

am nevoie de ajutoru vostru si in specialitate de o persoana care stie bine, inainte cu o luna am fost in spital si am avut o toxi-infectie alimetara, si inainte sa intru in spital am consumat legale adica eu nu-s invatat nici cu tigari normale dar cu droguri. si am loat intr-o seara intr-o doza mare apoi noaptea aveam vise ciudate ca imi aduce cineva jointuri. infine ce vreau sa va zic este ca am miodezopsii adica o musculita pe retina de 3 saptamani, si tot mereu ma simt ciudat adica anaizele mi-au iesit bine, in spita ultima oara imi loam atacuri de panica, ori tulburari de anxietate chiar nu situ. ma simt asa ciudat ametit, uit ce am facut ieri..., nu prea mai am tinere de minte, un prieten mi-a zis ca daca nu sunt invatat cu drogurile si legalele sunt cele mai periculoase "Mi-am spart creierul" si imi tremura mainile rau, am spasme peste tot mi se zbate carnea pe mine, vreau si eu un ajutor unde sa ma duc ce sa fac. oricum nu stiu am inceput sa ma speri imi iau repede atacuri de panica ma gandesc ca o sa mor, cateodata vin ele de la sine, sunt baiat am 17 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Poate fi si imaginatia ta sa stii cosulta un psiholog