| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

acu 3 saptamani am fost in spital pentru ca am avut o toxiinfectie alimentara si in urma cu o saptamana consumasem "Legale" droguri intr-o cantitate mai mare adica nu eram invatat, eu nici nu fumez tigari... si cred ca am fumat 6 "cuie" intr-o zi. ce vreau sa va zic in spital am inceput sa-mi iau atacuri de panica cand veneau doctoritele sa-mi faca injectii transpiram, nu mai aveam aer, imi batea inima, ameteala si dupa ce am iesit din spital ma simteam rau ametit asa pentru ca incepusem sa nu mai dorm aveam spasme musculare, miodezopsii musculite pe retina am si acum. Toate acestea sunt datorita stresului acumulat? la ce trebuie sa merg un doctor de familie, psihiatru, neurolog? astept un raspuns si acuma am starile astea ciudate, mi se zbate carnea pe mine la picioare, maini, ochi sa fie anxietate? in fine oricum in zilele alea inainte sa intru in spital incepeam sa ma sperii ca o sa mor imi luam atacuri apoi stres nu mai dormeam ma gandeam numai la prostii si nu inteleg de ce nu-mi trece de o luna aproape

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Tu habar nu ai ce fac unele persoane sa fie sanatoase si tu esti si iti ''distrugi'' viata cu toate prostiile astea.

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru Florentina9210):

Sincer am loat doar o seara si am loat intr-o doza mare apoi noaptea ma inceput sa le visez dupa au inceput sa-mi apara miodezopsii musculite zburatoare. pe retina si acuma am si spasme musculare si stari de ameteala lesin...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Du-te ma baiat la medic.

Răspuns utilizator avertizat