| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

Am o problema, am mancat cv ce nu erea bun am suferit un atac puternic de panica si mierea ameteala stari de lesin etc... si dupa ce am ajuns la spital mi sa-u facut analizele am avut doar toxiinfectie alimentara iar la spital ma simteam tot rau imi venea ameteala si ma speriam credeam ca o sa lesin o sa mor... si am si spasme musculare ce nu inteleg eu este ca sunt speriat cred ca o sa mor sad si ca nu stiu unde sa ma duc sa-mi revin la un neurolog, psiholog nu inteleg de ce am starile astea daca analizele mi-au iesit bine cand ies afara am impresia ca lesin, merg dezechilibrat cateodata n-am aer trag aer adanc cand stau in casa mie putina ameteala si parca nu vad clar ma uit in gol, mai pot sa-mi revin la normal sad si cine /ce ma poate aduce astept raspunsurile voastre crying

PS:inainte sa intru in spital ca am mancat cv si am facut toxiinfectie alimentara am fumat intr-o seara vreo 5 cuie de legale si nu eream invatat credeti ca de la asta ar putea sa fie si ca mi-am loat atacu ala de panica puternic si acu imi vine ameteala mereu pana la lesin (Nam lesinat Dmn fereste ) imi tremura si mainile...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Fumatul e de vina, dar ce ati fumat? Droguri, marijuana, etc? Ce ati mancat in ziua incare vi s-a facut rau si ai stari de ameteala?

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru untu):

Am fumat vreo 5 "cuie" de legale si 2 de marijuana, si dupa o saptamana asa am mancat niste mici care nu mi-au picat bine si am vomitat! si dupa in spital imi venea ameteala atacuri de panica parca aveam capu incarcat cu 1. 000000. 00000. 000000 de ganduri...

| untu a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Va pot da un sfat: sa va lasati mai moale cu fumatul si nu mai fumati marijuana care este un drog puternic si trebuie sa va mergeti la urgente si sa va trateze imediat si sa nu mai fumati niciodata, am auzit ca unul care a fumat maijuana, i-a fost rau cu ameteala si a vomitat pana a murit!( era stors de putere de la atatea de vomitat)