| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

chiar ieri la fotbal, un coleg s-a pus din greseala pe piciorul meu, el find mai gras, mi-a fortat picior sa cada jos, insa am calcat stramb. m-a durut si genunchiul dar acum nu ma mai doare asa tare, dar nu pot calca pe picior, si daca il misc ma doare glezna super tare, la doctor nu m-am pus pentru ca nu mi s-a invinetit, nici nu s-a umflat desii am pus gheata. in cat timp ar trebui sa imi treaca durerea sa pot practica din nou sport?
FUNDA#

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnthonyWhite a răspuns:

2-3 saptamani Andrei