| Ajutoor10 a întrebat:

Salut,acum 1 saptamana si ceva am sarit si am cazut foarte tare pe piciorul drept (gen mi s-a indoit glesna ca atunci cand calci stramb), nu mi s-a invinetit, nu s-a umflat mult.Dar dupa ce am cazut atunci, am mai calcat de vreo 4 ori stram exact pe acelasi picior...
Vreo metoda ca sa imi treaca mai repede?
(ma doare tare doar tendonul lui ahile)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| florin926481f a răspuns:

Sfatul cel mai bun e sa mergi la medic