| tweety08 a întrebat:

Cine stie ce pesti au voie sa manance cei ce au hepatita C cronica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Orice fel de peste. important este sa nu fie prajit in ulei.

| raluk27 a răspuns:

Si sa nu fie foarte gras, ca somnul, de exemplu.

| tweety08 explică (pentru raluk27):

Imi poti da exeple de pesti slabi? pls.happy

| raluk27 a răspuns (pentru tweety08):

Gen, pastravul. Nu e la fel de gras ca alti pesti happy